Ogłoszenia z dnia 09.06.2024

1. Przeżywamy dziś X Niedzielę Zwykłą. Jest to druga niedziela miesiąca. Ofiary na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne. Serdecznie dziękuję za ofiarność. Po Mszach Świętych zapraszamy do parafialnej kawiarenki!

2. 2.    W kalendarzu liturgicznym:
- we wtorek, wspomnienie Św. Barnaby Apostoła,
- w środę, wspomnienie Bł. Męczenników Antoniego Juliana Nowowiejskiego, bpa i Towarzyszy,
- w czwartek, wspomnienie Św. Antoniego z Padwy,
- w piątek, wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

3. W poniedziałek po Mszy Świętej spotkanie biblijne. Serdecznie zapraszam!

4. We wtorek Msza Święta wyjątkowo o 7:00, a nie o 8:00!

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

6. W czwartek 13 czerwca Msza Święta o godz. 19:30 (nie o 18:00), a po Mszy Świętej nabożeństwo fatimskie z modlitwą różańcową i procesją ulicami naszej parafii.

7. W piątek w godz. 17:00-18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

8. Przypominam, że nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie w łączności z Mszą Świętą, a w niedziele i święta przy krzyżu w Brzozie o 15:00.

9. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej, szczególnie polecam najnowszy numer tygodnika „Niedziela”.