Ogłoszenia z dnia 14.04.2023

1. Obchodzimy dziś III Niedzielę Wielkanocy, która od 2010 r. z postanowienia Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzona jako Niedziela Biblijna. Rozpoczyna ona Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Jest to druga niedziela miesiąca: ofiary na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za Waszą ofiarność! Po Mszach Świętych zapraszamy do parafialnej kawiarenki.

2. W środę o 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.

3. W piątek w godz. 17:00-18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

4. W sobotę, 20 kwietnia, Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej zaprasza na koło modelarskie (od 10:00) oraz ognisko na placu festynowym (od 20:00).

5. Przypominam, że tegoroczny Festyn Parafialny odbędzie się na Placu Festynowym w niedzielę, 12 maja, w dniu odpustu Matki Bożej Łaskawej, naszej Patronki. Proszę o deklaracje pomocy w organizacji uroczystości odpustowych i festynu oraz o pomoc w ufundowaniu gadżetów na loterię festynową. Dziękuję za już przekazane dary i ofiary na ten cel.

6. W dniach 17-19 maja (piątek-niedziela) planujemy zorganizować parafialną pielgrzymkę do Częstochowy, Krakowa (z noclegiem w Łagiewnikach), Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Koszt przejazdu i noclegów: 350 pln. Więcej informacji i zapisy u p. Marii Waleckiej (tel. 608463094).

7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej, szczególnie polecam najnowszy numer tygodnika „Niedziela”.